GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 7118667
nr 711 8667
Vas
signerad Landberg, Orrefors, höjd: 24, 1940-/50-tal
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 29 augusti 2011
kl 18:48:14
29/8 18:34:27